Zajęcia

ZAJĘCIA GRUPOWE

SALA DO ZAJĘĆ GRUPOWYCH JEST W PEŁNI KLIMATYZOWANA I WENTYLOWANA. DLA KLIENTÓW BEZPŁATNY DOSTĘP DO SAUNY FIŃSKIEJ W GODZINACH 16:00-22:00.

TBC + STEP

Zajęcia rozpoczynają się choreograficzną rozgrzewką na stepie. Po rozgrzewce jest części wzmacniająca (ćwiczenia na wszystkie partie ciała) z wykorzystaniem stepu, hantli, obciążenia na kostki lub na ciężarze własnego ciała. Zajęcia skoncentrowane na maksymalne podwyższenie tempa metabolizmu i spalenie jak największej ilości kalorii przy jednoczesnym wzmocnieniu mięśni.

TABATA

Trening interwałowy o wysokiej intensywności, składający się z 8 zestawów po 2 ćwiczenia. Ćwiczenia z jednego zestawu są wykonywane naprzemiennie kolejno przez 20 sekund z 10-sekundową przerwą, każde z ćwiczeń po 8 razy. Zajęcia rozpoczynają się krótką rozgrzewką (bieg, sprint, przysiady, wykroki, wymachy rąk), a kończą strechingiem. Ćwiczenie wykonywane są z różnymi przyrządami (hantle, sztangi, piłki, berety, gumy) lub na ciężarze własnego ciała.

BODYPUMP

Trening z wykorzystaniem sztang na wszystkie partie mięśniowe, w kolejności: przysiady szerokie i wąskie, wyciskanie sztangi + pompka, martwy ciąg + wiosłowanie + podrzut, wyciskanie francuskie + pompka tricepsowa, ugianie przedramion (bicpes), wykroki, ćwiczenie na barki + ewentualnie na koniec ćwiczenia na brzuch. Zajęcia rozpoczynają się krótką rozgrzewką, a kończą strechingiem.

TABATA + BODYPUMP

Mieszane zajęcia BodyPump z Tabatą - ćwiczenia wzmacniające ze sztangą (trwające na jedną partię około 5 min) przeplatane z zestawami tabaty. Idealne dla spalanie jak największej liczy kalorii przy jednoczesnym wzmocnieniu całego ciała.

SKALPEL/CELLULIT KILLER

Na początku zajęć rozgrzewka choreograficzna na podłodze, następnie wzmacnianie pośladków, ud, brzucha - z wykorzystaniem hantli, obciążenia na kostki, piłek, gum, tubingów, taśm. Po wzmacnianiu streching. Zajęcia skoncentrowane na maksymalne podwyższenie tempa metabolizmu i spalenie jak największej ilości kalorii

MISJA SZEŚCIOPAK

Na początku zajęć rozgrzewka choreograficzna na podłodze, następnie wzmacnianie brzucha przeplatane seriami cardio.  Po wzmacnianiu streching. Zajęcia nastawione na wzmocnienie mięśni brzucha i spalenie tkanki tłuszczowej

TRENING OBWODOWY + TABATA

Każda stacja obwodu przedzielona krótką serią tabaty, np. 4 powtórzenia ćwiczenia. Na koniec zajęć streching. Zajęcia wzmacniające wytrzymałość siłową, spalające nadmiar tkanki tłuszczowej, podczas których wspaniale pracuje cały układ mięśniowy.

BODYSHAPE

Rozgrzewka nie choreograficzna, następnie ćwiczenia z obciążeniem na wszystkie partie mięśniowe (ramiona, pośladki, uda, brzuch). Na koniec zajęć streching. Zajęcia wzmacniające i kształtujące całą sylwetkę. 

FIT BALL

Trening z wykorzystaniem piłek gimnastycznych. Za pomocą piłek uaktywniamy mięśnie głębokie, poprawiamy czucie proprioceptywne (równowagę), a dodatkowo rzeźbimy sylwetkę.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia skoncentrowane na wzmacnianie mięśni posturalnych.

PILATES

Zajęcia wzmacniające mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania, rozluźniają kręgosłup, poprawiają elastyczność ciała, zmniejszają stres.

 odwiedź nas na:


DANE KONTAKTOWE

nord.krzeszowice@gmail.com
tel. +48 690 340 645

ADRES KLUBU

32-065 Krzeszowice, ul. Kościuszki 51

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego tutaj.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 NordFitness

Realizacja: MoonWorks.pl